ÖVRIGT / Mattor / Sarough-ferahan 3761017
nr 376 1017
Sarough-ferahan
Antik, 355x435, jämnt ställvis hårdare slitage, mindre lagning, kortsida med skada, even partly heavier wear, minor repair, one side with damage
Utrop:
45.000 kr
Såld:
35.600 kr
måndag 24 oktober 2005
24/10 11:06:07
24/10 13:51:52
35.500 kr
24 okt
TEMA Orientaliska mattor 2
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 2